Usługi 2018-01-30T14:07:11+00:00

USŁUGI

TRANSPORT
Cenimy Twój czas i wygodę, dlatego oferujemy bezpieczny, szybki i profesjonalny transport wszystkich zakupionych u nas produktów. Ty zamawiasz, my dostarczamy.

MONTAŻ
Nasi pracownicy nie tylko doradzą w wyborze oferowanych przez naszą firmę produktów, ale także zajmą się ich profesjonalnym montażem. W naszej załodze pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Dołożą oni wszelkiej staranności, aby montaż przebiegał sprawnie z najwyższą dokładnością i jakością usług.

DEMONTAŻ
Zajmujemy się demontażem wszelkich elementów. Dzięki temu wszystkie wykonywane przez nas przeróbki, czy montaże przebiegają sprawnie i szybko. Nie muszą martwić się Państwo o poszczególne etapy prac, wszystkim zajmie się nasza firma.

OBRÓBKA TYNKARSKA
Zapewniamy Państwu obróbkę tynkarską wykonywanych przez nas prac. Obróbka tynkarska zapewnia estetyczne i fachowe wykończenie powierzchni. Jest to niezbędny element przy montażu okien, drzwi i innych elementów w Państwa domu. Gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług.

UTYLIZACJA
Prace budowalne wiążą się również z wszelkiego rodzaju odpadami. Nie musisz się już martwić o ich utylizację. Nasza firma zapewnia wywóz wszystkich zbędnych pozostałości po wykonanych pracach. Zawsze zostawiamy po sobie porządek i zadowolenie klienta.