Rolety 2018-02-02T09:57:58+00:00

ROLETY NADSTAWNE I ZEWNĘTRZNE

Zajmujemy się montażem rolet zarówno w nowo budowanych obiektach, jak i w już istniejących budynkach potrzebujących modernizacji. Bardzo ważne przy wyborze rolet zewnętrznych jest to na jakim etapie budowy jesteśmy. Jedne rolety montuje się  w trakcie osadzania stolarki okiennej, a inne dopiero podczas wykańczania elewacji.

Każde z naszych rolet zapewniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, a także chronią budynek przed nadmiernym nagrzewaniem się. Systemy jakie stosujemy przy montażu są niezwykle funkcjonalne i niezawodne. Istnieje możliwość montażu rolet zintegrowanych z moskitierą.

ROLETY

Rolety zewnętrzne (żaluzje zwijane) to praktyczny system, który chroni nas na trzy sposoby: doskonale izoluje termicznie, chroni prywatność i spokój, a także zapewnia skuteczną barierę antywłamaniową.

Rolety firmy Intrax są wykonywane z wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących ich najwyższą jakość. Rolety zarówno w systemie podtynkowym, adaptacyjnym, nadprożowym jak i nadstawnym są stworzone z myślą o poprawie bilansu energetycznego budynku. Zimą w znacznym stopniu pozwalają obniżyć koszty ogrzewania, latem natomiast, gdy świeci słońce, a na zewątrz panuje wysoka temperatura, zapewniają przyjemny chłód oraz półmrok dający odpoczynek zmęczonym oczom.

Dodatkowo dzięki przemyślanej konstrukcji i odpowiednio dobranym surowcom rolety stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Sprawiają, że dom staje się miejscem, gdzie czujemy się swobodnie, bezpiecznie, do którego z przyjemnością wraca się po trudach dnia wiedząc, że zawsze można znaleźć w nim spokój i schronienie.

Systemy rolet nadstawnych (PVC) firmy Intrax zostały zaprojektowane przez doświadczony zespół konstruktorów z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań techniczno-technologicznych.

Ścisła współpraca z wiodącymi pracowniami architektonicznymi, producentami oraz montażystami zaowocowała stworzeniem systemów roletowych spełniających wysokie standardy współczesnego budownictwa.

BRAMY GARAŻOWE

Istnieje wiele typów bram garażowych, w tym między innymi zwijane i segmentowe, a także bramy uchylne. Wybór właściwej zależy przede wszystkim od tego, jakie mamy wymagania odnośnie produktu. Jeśli ma posiadać np. napęd elektryczny oraz zajmować minimum miejsca powinniśmy się zdecydować na bramę rolowaną.

Brama zwijana jest na tyle uniwersalna, że można ją zamontować zarówno w obiektach już istniejących, jak i tych będących dopiero w trakcie budowy.

Jej szczególną zaletą jest oszczędność miejsca, ponieważ brama pracuje w płaszczyźnie pionowej. Docenią to przede wszystkim osoby, które w swojej przydomowej przestrzeni nie posiadają dużego podjazdu lub parkują samochód bezpośrednio z ulicy. Podniesiona kurtyna bramy nie ogranicza również widoczności, co znacznie wpływa na bezpieczeństwo osoby kierującej samochodem.

Intrax oferuje bramy z napędem elektrycznym. Brama zwijana jest nie tylko wygodna w użytkowaniu, ale przede wszystkim bezpieczna. Wykorzystanie napędu elektrycznego umożliwia zastosowanie zdalnego sterowania. Sterowanie radiowe pozwala na otwieranie oraz zamykanie za pomocą pilota, bez potrzeby wysiadania z samochodu. Rozwiązanie to  sprawdzi się wieczorem, podczas deszczu oraz zimą. Brama wyposażona jest w zabezpieczenie przeciw spadowe. Dodatkowo w bramie można zastosować szereg zabezpieczeń takich jak fotokomórki lub zabezpieczenie krawędzi zamykającej.